KONST / Litografier / Färglitografi 12767015
nr 1276 7015
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, PT, signerad, oramad, bladets mått: 57x44 cm
Kondition: vikskada
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:00:40
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström